Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ревю на раница/багажна система Helikon-Tex Ratel 25 L  (Прочетена 3652 пъти)

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 580
    • Профил

Тази тема, както и други във форума, пуснах с единствена цел да е полезна на някой колега. Целта ми не беше собственикът на форума, Мечу/Меч, да печели пари на неин гръб и на гърба на всички колеги. Вместо създаденото от всички тук да отива за развиване на хобито ни, то отива в джоба на Меч. Не мисля, че някой друг би си и помислил да направи подобно нещо. Не мисля и че някой друг на негово място би си правил каквото си иска, без изобщо да се съобразява с мнението на мнозинството от хора, които практикуват това хоби. Та - трия от форум Еърсофт България форум Мечката България. И явно от форуми - ще се минава във Фейсбук, където мисля и да кача изтритата от тук информация.
« Последна редакция: юли 14, 2016, 22:21:47 pm от Barney »
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 484
    • Профил
Re: Ревю на раница/багажна система Helikon-Tex Ratel 25 L
« Отговор #1 -: април 17, 2014, 16:18:45 pm »

:9:1

Тази раница я заглеждам от 2 седмици и мислех да се разходя до магазина да я видя.
С това ревю отговори на много мои въпроси...
Евалата Лорде фром Скотланд  :10x
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 580
    • Профил
« Отговор #2 -: април 17, 2014, 16:24:59 pm »

Тази раница я заглеждам от 2 седмици и мислех да се разходя до магазина да я видя.
С това ревю отговори на много мои въпроси...
Евалата Лорде фром Скотланд  :10x

За нищо!
П.С. Заглеждаш от 2 седмици викаш....аз я заглеждах точно 5 минути във ФБ и отидох да си я взема. :D
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 484
    • Профил
« Отговор #3 -: април 17, 2014, 17:10:28 pm »

Е вие от Скотланд сте бохеми са.....за 5 мин я раница...я кола....я апартамент...
Така е... :10x
Активен

ReaPer

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 306
    • Профил
« Отговор #4 -: април 18, 2014, 10:11:30 am »

Хубаво ревю.
Активен

Хикса

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 818
    • Профил
« Отговор #5 -: април 18, 2014, 23:53:36 pm »

Раницата е много яка, аз я загледах точно 5 секунди в Армса и я отнесох :)

С тая раница съм в Чехия
Активен
Шумков, Цветан Шумков.             It is good to be the King!                   Кеф цена няма!

Можно вечно смотреть на то, как горти огонь, как течет вода и как тебя пилит твоя жена!

spaikles

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
    • Профил
« Отговор #6 -: юни 04, 2014, 13:59:14 pm »

За прелюдия ще почна с това че точно такава раничка съм си търсил доста време ама не ми се е давало 200+ лева за раница с вътрешен органайзер, така че като и видях цената на тази веднага си я взех и в нея успях да си организирам целия шит, който си нося по принцип в мен, тъй като предишната раница беше просто с джоб-капак и едно голямо отделение, където постоянно трябваше да изваждам всичко докато не си намеря някоя дреболийка, която се лашка на ляво на дясно из раницата и сега съм спокоен и доволен.

След 2 месеца употреба и една игра с раницата се намериха някои нюанси от които не съм доволен:

1) На коланът 1-ва моле позиция не може да се ползва, тъй като се скосява самият колан и между лентите става по-тясно в единият край.
2) Гърбът на раницата е зимен - т.е. в жегите яко запарва при продължително носене.
3) Самите моле ленти и външните стени на раницата са доста меки, което не позволява да се носят тежки неща по молетата, но за сметка на това може да бъде компресирана лесно в шкафчета :)
4) Всъщност единственото разочарование - раницата видимо вобще не е промазана/водоустойчива или нещо такова. Външната и част поема вода като гъба, но интересното е че съдържанието все пак си остава сухо.

Като цяло съм доволен от раничката с изключение на тези 4 момента.

@Х как ти беше раничката на Чехия?
Активен