Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: T.A. Airsoft  (Прочетена 1103 пъти)

Flacko

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
    • Профил
T.A. Airsoft
« -: юли 11, 2014, 14:02:38 pm »

Става въпрос за този сайт: http://www.taairsoft.com/
Някой пазарувал ли е от там?Ако да - доволен ли е?
Погледнах,че правят доставка до България,а и цените йм са добри и то доста.
За доставката на едно пушкало(за пример) изписа нещо от сорта на 16лв?!?
Асортиментът йм не е много разнообразен за жалост...

Според мене си струва да се поръча нещо сравнително евтино(10-20-30лв),за да се види дали са ОК работите с доставката до тук.
Имат канал в тубата,ако някой иска може да го чекира и него :)

https://www.youtube.com/user/taairsoftvideos

Oт мене толкова
Поздрави :)
« Последна редакция: юли 11, 2014, 14:09:47 pm от Opexa »
Активен
Мълчанието е мнение.

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 580
    • Профил
Re: T.A. Airsoft
« Отговор #1 -: юли 11, 2014, 14:59:13 pm »

Здрасти, Орех и добре дошъл!

Аз лично не съм пазарувал оттам, но говорейки за доставка - има два полски сайта (gunfire и taiwangun), от които родните еърсофтъри са правили безброй поръчки и които сайтове имат безплатна доставка за поръчки над 70 евро. Тоест, ако поръчаш пушка е безплатна, но не знам дали това търсиш. Ако е да някакви дреболии - има и ред китайски сайтове с безплатна доставка. Кажи какво търсиш, за да можем да те ориентираме?
Сайтът, който си посочил, е американски, което ще рече, че поръчки над 30лв се таксуват с ДДС, а над 150 евро - с мито. Което не важи за магазини в ЕС, в които каквото видиш - това е.

Поздрави,
Барни
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Flacko

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
    • Профил
Re: T.A. Airsoft
« Отговор #2 -: юли 11, 2014, 15:09:31 pm »

Здравей,добре заварил :)

Попринцип съм непълнолетен,имам желание да играя,не намерих начин.Сайтовете до един ги разгледах.В интерес на истината gunfire и сайта на Hristo :D ми допаднаха най-много от към асортимент и цени.За митото и ддс-то съм добре информиран за това кога има и кога не.Попринцип най-много си търся начин да бъда приет сред големите,но малко хора ме познават(маловажна тема).
А,когато йм платиш с PayPal нямаше ли вариант да ти го пратят като подарък  :-\ ? Така правят китайците,от които съм поръчвал (tinydeal,dealextreme).Така май се избягваха тези допълнителни такси.Не съм поръчвал от Америка,което си ме притеснява...
За сега няма изглед да купувам каквото и да било поради правилата,които са наложени в Airsoft.
Иначе благодаря за отзива ;)

Поздрави,
Ореха  :D
Активен
Мълчанието е мнение.