Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Мечтата на Барни  (Прочетена 2827 пъти)

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 553
    • Профил
Мечтата на Барни
« -: юли 28, 2014, 21:36:36 pm »

Днес ми дойде чистак - бърсак нов гиърбокс Cyma v.3. Разглеждам го и за най-голямото ми изумление, не намирам и следа от някаква смазка по него. Всички чаркове сухи-сухияни.   :o
Препоръчайте някакви смазки за "обслужването".

ПП: Сбъдна му се мерака на рижия брадатко, да смазвам гиербокс, значи... Ей, не се закачайте с него, щото каквото ти пожелае се сбъдва. ;) ;D ;D
Активен
Screamer

=GHOST=

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 322
    • Профил
    • http://s016.radikal.ru/i337/1108/00/7305fcde9f15.gif
Re: Мечтата на Барни
« Отговор #1 -: юли 28, 2014, 21:40:22 pm »

Батка давай с маргарин, мож да питаш и Мартин  ;D
Активен
Работя за да си спонсорирам хобито

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 579
    • Профил
« Отговор #2 -: юли 28, 2014, 21:41:22 pm »

Йееееей! :D :D :D
Кресъл, от БГ ли (спешно) или може да почака? Ако можеш да почакаш за доставка -  Element Airsoft Grease Set
Цитат
Element Airsoft Grease Set
- High Speed Gear Grease
- Bearing Grease
- Air-Seal Grease
USD$7.00

В никакъв случай не мога да твърдя, че е най-добрата, но от тези, които съм пробвал (други комплекти от по три бурканчета, единичните на Гардър и т.н.) - тези дават най-добри резултати. Компресионната смазка е идеална и за бъзикания по хоп-ъпа.
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #3 -: юли 28, 2014, 22:11:44 pm »

Активен
Screamer

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #4 -: юли 28, 2014, 22:19:29 pm »

Барньо, злодействащ тип такъв ;D, ще ми се да свърша работата бързо, но ако се наложи ще си ги викна от китайско.

Цецо, с маргарин е чудесно, но не държи на топлина и се размирисва след време ;)  ;D. Виж, с технически вазелин бих пробвал ...  8)

ПП: Кой е Мартин?
« Последна редакция: юли 28, 2014, 22:24:36 pm от Kreslyo »
Активен
Screamer

=GHOST=

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #5 -: юли 28, 2014, 23:17:48 pm »

...
ПП: Кой е Мартин?

... а кажи честно, че незнаеш? Мартин дето е по мед и маргарин... а ... ха ха...
Активен

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #6 -: юли 28, 2014, 23:19:59 pm »

Да не е оня дето си отпушваше цевта на Г36-та с крива тел? Ако става въпрос за него, знам го. ;D ...ахаха-ха-ха... верно ли е мазал с маргарин?!  :o
Активен
Screamer

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #7 -: юли 28, 2014, 23:58:55 pm »

Барньо, злодействащ тип такъв ;D, ще ми се да свърша работата бързо, но ако се наложи ще си ги викна от китайско.
Злодействащ или злорадстващ, хаха? :D
Мии, не знам какво има в България, да си призная, но виж при Шутъра или Сенти. А може и в някой друг, по-експедитивен, онлайн магазин да го има.
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #8 -: юли 29, 2014, 11:20:01 am »

Все тая, разбрал си ме от една дума.  ;D
Славов каза, че ще удари едно рамо. Иначе намерих смазчици в Скаут-а.
http://scoutbs.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=461&Itemid=44&lang=bg
Активен
Screamer

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #9 -: юли 29, 2014, 11:46:19 am »

Че ще свършат работа - ще свършат. По отношение на лагери и зъбни предавки - май идентично или поне не съм намирал разлика. Като компресия - малко по-добри са Елементските комплекти.
А ти колко точно гиърбокса имаш!? Този ще е резервен, който да седи в раницата или ще влезе веднага на служба?
Активен

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #10 -: юли 29, 2014, 12:21:45 pm »

Влиза в служба немедленно.  :1:5
Сглобявам един АК 104 от разни части дето си намерих...
Активен
Screamer

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 019
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #11 -: юли 29, 2014, 23:16:26 pm »

Да не е оня дето си отпушваше цевта на Г36-та с крива тел? Ако става въпрос за него, знам го. ;D ...ахаха-ха-ха... верно ли е мазал с маргарин?!  :o

Да те отпушат тебе у трета градска сестрите, да те отпушат....нито е крива телта, нито е мазано с маргарин.
Клизми за теб и "10 от 10" цяла нощ ти желая ! Бареков такъв....ама, че ментиш.
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 483
    • Профил
« Отговор #12 -: юли 30, 2014, 02:25:55 am »

Цитат
Да те отпушат тебе у трета градска сестрите, да те отпушат....нито е крива телта, нито е мазано с маргарин.
Клизми за теб и "10 от 10" цяла нощ ти желая ! Бареков такъв....ама, че ментиш.

:3:5 :3:5 :3:5
Активен

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #13 -: юли 30, 2014, 08:06:03 am »

Лелее, как кълне като дърта венгерица! И на Бареков ще обижда!... И разни пасажи ще ми вмъква в постовете...
Като не била крива телта, що заседна в цевта, м?
За маргарина друг разкрива истината, а аз питам невярващо, но него не попържаш, м? Сега кой е Бареков? Петно такова... ще подменяш истината.
Активен
Screamer

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #14 -: юли 30, 2014, 08:24:38 am »

:4:10 Телта си беше невероятно права, просто накрая й имаше ушенце с тънко парцалце, което заседна в хоп-ъпа.
Ъндърстенд сега, делян такъв ! А и точто ти пишеш, че някой друг разкрива истината за маргарина, с което вменяваш вече, че било истина.
А всъщност това е нещо друго, на което хората му викат реклама по телевизията, олигарх такъв.
Дано сметките ти да са в КТБ и да ти изплатят само 100 000 лв ! Аййде, и днес 10 от 10 да си...
Активен
Д-р Мечков Лечителят

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #15 -: юли 30, 2014, 08:44:43 am »

За съжаление съм сигурен, че ти, като модератор / администратор на форума отдавна си подменил всички съществуващи доказателства публикувани от Снайп и няма да съм в състояние да докажа правотата си, че телта си беше баш крива.
А с тия витиевиевски изказвания за маргарина, само затвърждаваш убедеността на еърсофтското гражданство, че наистина нещо си смазвал с него Местан такъв! Нека и за теб днес да ти е 10 х 10...
Активен
Screamer

Fisher

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
    • Профил
« Отговор #16 -: юли 30, 2014, 08:54:06 am »

:sorry
Активен

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #17 -: юли 30, 2014, 09:27:21 am »

За съжаление съм сигурен, че ти, като модератор / администратор на форума отдавна си подменил всички съществуващи доказателства публикувани от Снайп и няма да съм в състояние да докажа правотата си, че телта си беше баш крива.

Мая Манолова си ти и това си е.....ако го бях подменил....нямаше да съществува темата от 29.03.2009г.,
където е описано всичко точно така, както си е било. (на Бузлуджа да те пратят, с чиния да летиш дано!)
А за по-сигурно деянието е описано и в един стар раздел, наименован "Бисери от еърсофта", доган такъв.
Нарочно го оставих тогава, за поколенията да четат и да не правят същата грешка.

А ти си точно от тези, които се редяха на опашка пред ПИБ и внасяха паника със слухове!
Сега се опитваш и тука този номер да въртиш, Чобаноовв - ама нема да мине. Остафка!
Активен
Д-р Мечков Лечителят

Rebel

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 788
    • Профил
« Отговор #18 -: юли 30, 2014, 09:31:10 am »

Давайте...вие можете...останаха ви още около 230 имена..Яне Яневци, такива....  :10x
Активен
All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope.
Sir Winston Churchill
British politician (1874 - 1965)

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #19 -: юли 30, 2014, 13:17:45 pm »

А и точто ти пишеш, че някой друг разкрива истината за маргарина, с което вменяваш вече, че ...

Наблягаш усърдно еърху компроматите за телта, а заобикаляш маргарина! Значи ти, мили ми Сергей, тихомълком признаваш, че има истина в маргарина, а? Искам очна ставка с информатора Цецо за да се установи истината!
Активен
Screamer

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #20 -: юли 30, 2014, 14:42:18 pm »

Нищо не каза за реалното съществуване на фактите около телта, Лютфи. Има ги, нали, противно на кредитното ти досие в КТБ.
Дай сега да ти простя за Възродителният процес и бягай да връщаш мандата при Цецо (хахахаха).

:1:3
Активен
Д-р Мечков Лечителят

=GHOST=

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #21 -: юли 30, 2014, 16:49:03 pm »

Ето я и истината:  на Бергет 9 аз и Мартин ти смазахме АК-то с маргарин ха ха.  ;D
Активен

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #22 -: юли 30, 2014, 19:18:22 pm »

Ето я и истината:  на Бергет 9 аз и Мартин ти смазахме АК-то с маргарин ха ха.  ;D

Ей го, на! Появи се и Волен!
Извинисебе, извинисебе...
Активен
Screamer