Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте, помогнете ми GLOCK 18 CYMA  (Прочетена 2827 пъти)

Jumper

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 99
    • Профил
Здравейте, помогнете ми GLOCK 18 CYMA
« -: август 05, 2014, 11:03:48 am »

Здравейте, аз съм Кристиян и искам да си купя моето 1во еърсофт оръжие.. мисля то де е Glock 18 (CM030 AIRSOFT) на CYMA. След това на Коледа като посъбера пари ще си купя вече M4a1... Но може ли да ми кажете дали съм се спрял на хубав модел пистолет... Той е единствения електрически пистолет от сайта customs.bg.  :9:0
« Последна редакция: август 05, 2014, 11:35:19 am от kristiyan98 »
Активен

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 553
    • Профил
Re: Здравейте, помогнете ми GLOCK 18 CYMA
« Отговор #1 -: август 05, 2014, 14:37:16 pm »

1. Не си чел правилата за писане във форума...
2. Имаш ли 18 години?
3. Събери пари и първо си купи пушка.
4. Електрически пистолет хвърля само на 20м.
5. Добър е... за електрически пистолет...

Активен
Screamer

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 579
    • Профил
« Отговор #2 -: август 05, 2014, 15:09:53 pm »

4. Електрически пистолет хвърля само на 20м.
5. Добър е... за електрически пистолет...

Кашлюк, кашлюк! Сега какво, ще се караме ли!? :)
Иначе за ПРЕКРАСНИЯ пистолет : http://forum.airsoftbulgaria.com/index.php/topic,7430.0.html
Иначе в сайта на...Къстъмс.БГ ( :) ) има х-ки на оръжието :
Цитат
Сила: 230-285 FPS
Вместимост на пълнителя: 30rds
Далекобойност: 50-70м

И трите са неверни.
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #3 -: август 05, 2014, 16:27:24 pm »

http://customs.bg/

Би ли ми пояснил, къде точно гледаш и виждаш нещо свързано с еърсофт?  :o
Активен
Screamer

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #4 -: август 05, 2014, 16:44:29 pm »

http://customs.bg/

Би ли ми пояснил, къде точно гледаш и виждаш нещо свързано с еърсофт?  :o

Хаха, Кресъл, назад си с материала. :) Я копирай линк от сайта на "еърсофт специалистите" във форума и виж как ще излезе. :)
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #5 -: август 05, 2014, 17:37:29 pm »

А, това са мармаладите и зелките на Мечката... Ясно.
...понякога има извратено чувство за хумор... :10:2
Активен
Screamer

Jumper

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #6 -: август 05, 2014, 18:50:06 pm »

Извинявам се сега ще прочета правилата за писане. На 16 години съм и при регистрация го потвърдих. За еърсофта мисля че са ми достатъчни годините. Проблем е само, че не съм като вас на постоянна работа,а само през лятото на надник и по-трудно си изкарвам парите. Точно за това искам 1во да си купя по-евтино отръжие и да се запозная с устройството му и след това да дам 500лв за пушка и отделно за екипировка. Barney видях ревюто ти на пистолета, но той не е ли по стар модел от 2012. Този от сайта на airsoft . bg няма надпис made in china и не се води 18c.. Може и да греша, начинаещ съм :)
Активен

Slavi

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
    • Профил
« Отговор #7 -: август 05, 2014, 21:04:21 pm »

Не е забранено (изобщо има ли забрани свързани с еърсофта в България?), но доколкото видях в темата за "Задължителни условия при игра" няма кой да те вземе на игра ако нямаш 18.
http://forum.airsoftbulgaria.com/index.php/topic,2098.0.html
От друга страна можеш да провериш дали в твоя град (ако не си от София) биха се съгласили да играеш с тях.

Колкото до оръжието не ти трябва пистолет за 100 лева, когато вероятно някой във форума може да ти продаде пушка за 150-180. Пистолета се ползва най-често в сграда или когато откаже/свършат топчетата в пушката, а трябва бързо още да се гърми. Не си особено полезен с пистолет освен ако не тичаш постоянно насам-натам като медик.
Активен

Jumper

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #8 -: август 06, 2014, 00:55:15 am »

Дамм наясно съм с това.. Аз не мисля с пистолета да играя.. Плана ми е да си го купя като първо оръжие, защото нямам търпение да имам такова, а на Коледа ще си къпя пущка (искам да е нова) и ще дам доста пари.. И чак след това ще ходя да играя със 2те оръжия :) Аз съм от малък град, в който няма еърсофт играчи, но мисля да се свържа с варненския или бургаския отбор и през почивните дни да хода да играем но това по-нататък.. Просто ме интересува дали е добър избор glock-а :) :)
Активен

Jumper

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #9 -: август 07, 2014, 01:50:13 am »

Barney да си го взема нали :)
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #10 -: август 07, 2014, 02:52:25 am »

Ми, не. Пистолетът е много добър, но наистина не виждам смисъл да се купува второ оръжие при неналичие на първо. Второто оръжие/пистолетът не е и чак толкова необходимо, по-добре се фокусирай върху автомат. А и остава въпроса с годините - в България трябва да си на 18 години, за да си го купиш, по закон, а по нашите правила (на Еърсофт България, виж секция "правила") - трябва да си на 18, за да участваш. 

За автомата - добави тези сто лева, които си отредил за пистолет и ги инвестирай или в по-скъпа/хубава пушка, или в допълнения към пушката. Можеш да си вземеш бързомерец, някоя друга ложа, приклад, всякакви работи. Не се впускай в покупка на пистолет.

Сложи си ясен лицев аватар, както му е редът, както е по правилата и както правим всички ние.
Активен

Jumper

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #11 -: август 07, 2014, 15:30:37 pm »

1во за аватара сложил съм си го в профилните снимки, но не знам защо не се показва :( ами за 250-230 лв какъв хубав автомат мога да си взема. Спрял съм се на M4A1 CQB-R но той е 500лв.

Активен

Krriss

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 75
    • Профил
« Отговор #12 -: август 07, 2014, 15:43:21 pm »

За автомата:
Gunfire.pl www.gunfire.pl
Hristo Airsoft Store www.hristo.hr
Армс БГ www.arms-bg.com
Оръжие Ком shop.oragie.com
TaiwanGun www.taiwangun.com
AirsoftWarriors www.неприета реклама
За аватара: Чети какво пише в профила. Не иска висше.
Активен

Rebel

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 788
    • Профил
« Отговор #13 -: август 07, 2014, 15:45:47 pm »

1во за аватара сложил съм си го в профилните снимки, но не знам защо не се показва :( ами за 250-230 лв какъв хубав автомат мога да си взема. Спрял съм се на M4A1 CQB-R но той е 500лв.

Отново да улесним новите потребители, като опишем ситуацията:

Почти всички нови потребители, си слагат снимка от Show Pictures -> Add picture
Но това е грешният път, тъй като това не е пътят за поставяне на аватар;
а той е от: Публична информация -> Лична снимка
Надявам се да сме били полезни с Black Tiger-а.

Улеснение: http://forum.airsoftbulgaria.com/index.php?action=profile;area=forumprofile

Или както се казва - RTFM
 :6:5 ,а не това :9:10
Активен
All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope.
Sir Winston Churchill
British politician (1874 - 1965)

Jumper

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #14 -: август 07, 2014, 15:49:38 pm »

Мерси :)
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #15 -: август 07, 2014, 15:51:03 pm »

Ето - вместо за 250лв, вземи за 350лв, без да купуваш пистолет (който е над 100 кинта), ако правилно съм разбрал бюджетът ти.
Активен

Krriss

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #16 -: август 07, 2014, 15:54:31 pm »

Сега в gunfire.pl, с това 20% намаление, за 250лв може и добро AEG и пистолет.
За да не съм голословен: пушка = 77,96€ + пистолет = 42,32€ = 120.28€ или 240,56лв горе - долу.
« Последна редакция: август 07, 2014, 16:03:17 pm от Krriss »
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #17 -: август 07, 2014, 16:08:28 pm »

Сега в gunfire.pl, с това 20% намаление, за 250лв може и добро AEG и пистолет.
За да не съм голословен: пушка = 77,96€ + пистолет = 42,32€ = 120.28€ или 240,56лв горе - долу.

С намеление или без - за 150лв няма нова, готина М-ка, каквато иска пичът, а пластмасови ултра-китайски боклуци. Както и да е - информация има във форума, всеки сам си решава. Аз лично не мисля, че има М-ка за 150лв, която си заслужава парите.
Активен

Krriss

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #18 -: август 07, 2014, 17:23:14 pm »

За М-ка, да, прав си, но мисля, че АК - то, което съм посочил, или някой G36 на JG (което е и малко по - скъпо), са добро първо оръжие, за тези пари. И да, абсолютно си прав, че иска четене!
Активен

Jumper

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #19 -: август 08, 2014, 01:50:06 am »

Barney и аз така мисля до колкото съм запознат.. Искам да дам повече пари, но да знам че си струва и следващития път като си купувам неща искам да са ъпгрейди за качесвена пушка, а не резервни части за евтината.. Благодаря ви момчета, че отделяте от времето си и ми помагате :)
Активен

sharo

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
    • Профил
« Отговор #20 -: август 12, 2014, 12:06:21 pm »

Дамм наясно съм с това.. Аз не мисля с пистолета да играя.. Плана ми е да си го купя като първо оръжие, защото нямам търпение да имам такова, а на Коледа ще си къпя пущка (искам да е нова) и ще дам доста пари.. И чак след това ще ходя да играя със 2те оръжия :) Аз съм от малък град, в който няма еърсофт играчи, но мисля да се свържа с варненския или бургаския отбор и през почивните дни да хода да играем но това по-нататък.. Просто ме интересува дали е добър избор glock-а :) :)
здравей
колкото играчи толкова мнения . Аз съм с такъв и не се оплаквам даже ми и харесва а за кашлюкането :) ми имаш възможност да сложиш по-здрава пружина и тогава става доста приличен иначе с една батерия прави изстрели повече от 20 пълнителя . По безшумен е има и автоматична но не тия препоръчвам батерията загрява мн бързо .Ако те интересува още за него ще ти помогна. Поздрав
Активен
OPFOR T.C.D.