Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Bоrder war 7  (Прочетена 10046 пъти)

Horror

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 783
    • Профил
Re: Berder war 7
« Отговор #25 -: октомври 03, 2014, 21:36:26 pm »

Ще се организира ли нещо например като фракция и транспорт,или всеки съмосиндикално?

Последната вълна билети на Бордъра се продава в момента. И ако е като предишните 2 би трябвало да свърши скоро.
Активен
While vile mutants still draw breath, there can be no peace. While foul heretics' hearts still beat, there can be no respite. While faithless traitors still live, there can be no forgiveness.

Legiones Astartes Silver Skulls' Catechism of Hate, Verse I of XXV

=GHOST=

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 320
    • Профил
    • http://s016.radikal.ru/i337/1108/00/7305fcde9f15.gif
Re: Berder war 7
« Отговор #26 -: октомври 03, 2014, 22:17:56 pm »

Абе вие хубаво коментирате Border war, ама Цецо е имал напредвид друга игра BERDER WAR. Сигурен съм, че на тази никой от вас не е ходил  :sorry

:o  ".... да се еба у правописа"
Активен
Работя за да си спонсорирам хобито

Дилян

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 487
    • Профил
Re: Bоrder war 7
« Отговор #27 -: октомври 13, 2014, 22:20:52 pm »

Registration temporally closed!
Current player limit reached!
Follow up our web page for next steps.
Thank you for understanding.

Yours,
Border War Crew
:(
Активен

Хикса

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 816
    • Профил
« Отговор #28 -: октомври 13, 2014, 22:23:49 pm »

Мда, май късно се сети
Активен
Шумков, Цветан Шумков.             It is good to be the King!                   Кеф цена няма!

Можно вечно смотреть на то, как горти огонь, как течет вода и как тебя пилит твоя жена!

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 023
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #29 -: октомври 21, 2014, 09:35:38 am »

Колеги и колежки,

на 28 този месец билетите трябва да бъдат платени, което ще определи и кои хора ще ходят на Бордер Уор.

Задължително обаче сред българската група остават свободни билети.

Затова ако някой има желание да се присъедини към славната циркова трупа - нека ми пише.

Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #30 -: октомври 22, 2014, 15:38:39 pm »

Справка за достъп до специализираният подфорум "Бордер Уор 7":

13 платили билетите си човека и трима администратори с право на достъп до раздела.

5 човека чакат за свободни билети.

Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят

Stalker

• Бергет 9
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 270
    • Профил
« Отговор #31 -: октомври 22, 2014, 19:44:32 pm »

Аз все още нямам сметката на J,за да му преведа парите за билета!Разбрахме се за 23.10.
Активен

J.Naydenov

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 293
    • Профил
« Отговор #32 -: октомври 22, 2014, 22:29:56 pm »

Аз все още нямам сметката на J,за да му преведа парите за билета!Разбрахме се за 23.10.

Имаш лс.
Активен
The Night is Dark and Full of Horrible Hyenas.

Tactical Nuclear Penguin

• Berget 10
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133
    • Профил
Bоrder war 7
« Отговор #33 -: ноември 03, 2014, 12:21:14 pm »

Записвам се и аз за чакащите свободни билети
Активен

Mactavish

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
    • Профил
« Отговор #34 -: ноември 03, 2014, 18:49:16 pm »

Аз същосе '' Записвам ''  за чакащите свободни билети
Активен

Rebel

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 783
    • Профил
« Отговор #35 -: ноември 04, 2014, 10:52:19 am »

Момци, като гледам в сайта на играта - всички записани българи са си платили билетите вече. Тъй, че не хранете особено големи надежди...вижте и из чуждестранни форуми.

Поздрави,
Активен
All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope.
Sir Winston Churchill
British politician (1874 - 1965)

Дилян

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 487
    • Профил
« Отговор #36 -: ноември 19, 2014, 17:53:47 pm »

И аз се записах в листата на чакащите.
Активен

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #37 -: ноември 30, 2014, 15:45:15 pm »

Пичове,
който е получил потвърждение от екипа на Бордер Уор, за предоставен билет от листата на чакащите,
да се свърже с колегата "Le Shlem", който прави едни фокуси "тука има, тука нема" и праща накуп парите за българските билети.
Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят

Thingol

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
    • Профил
« Отговор #38 -: март 29, 2015, 19:50:15 pm »

Привет момци!

JTF Bulgaria ще посети за 5 пореден път BorderWar и търси двамa доброволци да се присъединят към структурата на взвода. Има гарантирани билети.
Попълненията са нужни поради здравословни проблеми на част от личния състав.

При интерес моля пишете на Л.С.

Поздрави:
Thingol
Активен

zloby

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
    • Профил
    • SURRVEILLANCE.BG
« Отговор #39 -: април 01, 2015, 14:25:58 pm »

Здравейте, поради технически причини (здравословни) има два билета за Bоrder war 7 които търсят новите собствениците. тел.0887592745 Евгени e_bozkov@abv.bg
Активен

The Black Tiger

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 581
    • Профил
« Отговор #40 -: април 08, 2015, 11:12:37 am »

СПЕШНО!
Поради проблеми на домашния фронт, отпадам от екскурзията за Чехия, има един свободен билет за който може да търсите Меч
и отделно запазено място за пътуване в рейса на цена от 200 лв. за което може да ми пишете на лично
Ако има желаещи да пишат спешно за билета понеже отворения прозорец за процедурата по прехвърляне е в рамките на няколко дни максимум

Предлагам 4 дни смях и веслеба:
1 ден Алкохолен туризъм, през територията на Румъния, Унгария и Чехия, бонус пазаруване в чуждестранен хипермаркет.
2 ден Изтрезняване и стрелба по Движещи цели от различен тип на бивш военен полигон. (да не се копае да не нацелим някоя не взривена мина) Среща с чуждо говорящи граждани
3 ден Закусване с Чешки вурст и безалкохолна бира, ако е останала от ден 2-ри, Среща с чуждо говорящи граждани
4 ден Наполеонови битки тип вятър духа, да посеем колкото се може повече Био разградими, амуниции все пак в националния парк (бивш военен полигон) няма достатъчно взривени бойни такива, радиоактивни, фосфорни и каквито и да е други учебни по време на Вършавския договор, сега имат нужда от "Био разнообразие". Прибиране по родните места!

За повече инфо за екскурзията на лично съобщение.
Активен
Николай - гр. Пловдив
Оръжие: KLS-RK02 / JG AUG A2 / Well MB05A - MB05UPV / SOCOM Gear 1911 MEU
Радиостанция: PMR - Brondi FX Dynamic
Радиостанция: PMR - Baofeng UV-5R
Камуфлаж: BW flecktarn - гащеризон

zloby

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
    • Профил
    • SURRVEILLANCE.BG
« Отговор #41 -: април 09, 2015, 16:21:44 pm »

Единия Билет Продаден остана още един. Който иска да заповяда.
Активен

Fisher

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
    • Профил
« Отговор #42 -: май 02, 2015, 16:07:33 pm »

Такаа… след като попремина умората от играта и пътуването, както и неприятната работна (полу)седмица, остана време за кратко резюме на тазгодишния Border War. Ще разкажа само това, в което съм участвал и което съм видял с очите си. Останалите забавни моменти и екшъни, а имаше много и от двете, ще допълнят другите участници.

Четвъртък
През замерването и регистрацията минахме сравнително бързо. Камион закара багажа до базата, където за час-два опънахме палатките и се спуснахме до сейф-зоната за по някоя наденичка и нормална бира. Привечер – лаф моабет на по чаша ракия в очакване на утрешния ден.

Петък

0930. Бърз набег до ТЕСКО-то и обратно в базата. На картата по-долу с червен пунктир е движението ми през дневните мисии. Със син пунктир – през нощните мисии. Числата обозначават поредността на сблъсъците ми с "каските" и в текста е реферирано към тях.

1230. Екипирани, надъхани, нацапани. Готови за мисия. Снимаме се всички. Едва ли сме мислили, че после ще ни разпитват "Ти кой точно си на снимката?".

1330. Първа мисия на Рота С, взвод 4. Претърсване на местността на юг-югоизток от базата ни за части от сателит, които, веднъж намерени, трябва да бъдат занесени до Предната ни база (FOB), разположена на 8-900 метра западно от основната ни база, през пътя. Там, където предните години е била самата основна база на партизаните. Тръгваме на югоизток заедно с руснаците от 3-ти взвод (С3), като малко преди да стигнем "Старите укрепления" се разделяме. Ние се спускаме на югозапад, като бързо успяваме да намерим една от частите. Продължаваме и след 200-на метра чуваме говор пред нас. Никой не отговаря на позивната за разпознаване и се разгръщаме за внимателно напредване и прочистване през боровата гора. През дърветата се мяркат 3-4 силуета, някои от тях без каски. Аз съм на левия фланг и леко започвам да пълзя към предполагаемата позиция на противника [1]. Делят ни няма и 30 метра. Врагът е залегнал във високата трева на ръба на гората и нямаме никаква видимост към него. Скоростна фронтална атака и изскачам по фланга на последните двама останали живи. Всичко свършва за секунди. Гледаме картата, няма как тия да са сами толкова далеч от базата им. Без да губим време продължаваме към "Маймуните", следващата точка от мисията ни в търсене на частите от сателита.

1450. Забелязваме каски в рехавата горичка близо до сечището. С мощни викове и надути свирки ги сгъваме и за няколко минути горичката се оцветява от сигнални жилетки [2]. Предимството да си напред в атака е, че има повече враг за поразяване ;). Четирима свалени преди да ме ударят. Рабита ме изтегли веднага и наблюдавах останалата сеч кротко бинтован до едно дърво по-назад. Които не паднаха в началото, бягаха през глава към задни укрепени позиции. Крясъци "Fall back! Fall back!" огласяха топлия следобед, смесени с миризма на прясно изрината от паническото отстъпление пръст. Топчетата започваха да свършват, каските обаче не. Както разбрахме по-късно, срещнали сме десанта им, и то съвсем близо до тяхното FOB. Можехме да ги пометем, ако другите партизани (не видях от коя рота са) се бяха включили по-енергично в атаката. Свежите подкрепления на каските зад трудно превземаемите хълмчета в горичката срещу нас ни отказаха от по-нататъшен бой и се отправихме обратно към базата, за да доставим намерената част.

1800. Пазим двете врати и HQ-то. На южната врата Медевак камиончето непрекъснато стоварва партизани с жилетки от югоизток. Много други маркирани и изтощени се прибират пеша. Сигурно е било касапница…

2230. Поемаме на нощна мисия с руснаците от С3. Така и не разбрах каква беше мисията. Маршрутът тук, на картата, е доооста по-прав от този, който изминахме. На няколко пъти спирахме за корекция на посоките. В крайна сметка стигнахме до границите на селото, където стана бясна пукотевица с доста friendly fire и имах късмета да съм от първите ударени [3]. Изобщо, леко безсмислено трамбоване. Не и ако питате Чечата. Беше успял да разгледа няколко престрелки оттатък селото през найтвижън на ITN Gen 3+ и нищо не можеше да изтрие нахилената му физиономия.

Събота

0800. Едвам отварям гуреливи очи. Чувам гласовете на момчетата, връщащи се от поредното едночасово пазене на подстъпите към базата ни.

1130. Нашите десантчици отдавна са се изсипали нейде из картата, а останалите от нас трябва да се придвижим през FOB-то на юг към някаква позиция. Отново сме с руснаците. На "Стария кръстопът" засичаме джъгърнаут на каските, който соли по някакви наши. С трима руснаци се приближаваме незабелязано на 20-на метра в гръб на машината, където са се прикрили трима ‘убавци. Останалите наши се разгръщат в ляво и в дясно зад нас. Споглеждаме се с руснаците и едновременно откриваме стрелба по нищо неподозиращите каски. Виждаме как топчетата ни отскачат от телата им, докато те, блъскайки се стреснато един в друг, се опитват да се скрият от другата страна на машината без нито един да извика “Hit!” [4]  :o… Прибягвам бързо през полянката-кръстовище и се мятам зад едно хълмче. Отнасям едно топче, докато се промъквам към една картечна позиция на каските, която притиска десния ни фланг. Лекуват ме. Докато ми тече времето нашите вече са установили контакт с десантчиците ни и напредват към договорената за среща точка. Връщам се в боя тъкмо на време, за да видя как силите ни затварят джоба около вражеските позиции и ги избиват до крак. Потеглям като дозор в южна посока към предполагаемото място на среща с нашите. Сталкера е на метри зад мен. След минути се чува престрелка и викове по станцията. Основната ни група е попаднала на каски източно от пътя по посока на "VOR комуникационната точка". Аз, Сталкера и Шутъра сме напред и се падаме точно в левия фланг на противника, западно от "Стария търговски път". Преминаващ джъгърнаут на каските ни забавя достатъчно, за да пропуснем да заемем идеални позиции за флангови обстрел в едни окопи през пътя. Въпреки това атакуваме и… се повтаря случката отпреди час – от 20-на метра изстрелвам на бързи единични един пълнител в торсовете на две каски, които не ме виждат и стрелят по нашите момчета пред тях. Изобщо не ме отразяват  ???. Няма "Hit!" [5]. Докато се кокоря невярващ, един откос отдясно избарабанява по главата ми. В същото време десанчиците ни и основната ни група се събират, приклещвайки останалите живи каски. Родните радостни викове бележат края на втората поредна демонстрация на "спринт с каска през пресечен терен". Отново имам късмет при лекуването и ми се разминава връщането в базата.

1330. Кратка почивка и снимки около сателитчетата.

1500. Джобене на селяни.

1515. Отправяме се още на юг и попадаме на каски. Много каски. С джъгърнаути. Руснаците се разгръщат вляво, ние поемаме десния фланг с дълга обходна дъга. Не успяваме своевременно да заемем удобни позиции и напредването ни през коварно нагънатия терен бързо е спряно. Изтичвам напред, свалям един с хедшот [6]. В момента, в който се опитах да сменя позицията ответен хедшот ме вади от игра. Няма как да ме изтеглят и поемам маркиран към базата ни.

1600. Разминавам се с един от джъгърнаутите. Двуцевната му поларстар картечница не се чуваше на повече от 10 метра от него.

1730. Нашите се прибират. Мечката разказва как с Каската и Тони находчиво са спрели 1-2 противникови взвода (разказът го има на видео). Всички се хилим със сълзи на очи.

1930. Волфи, Мечката, Нерон, Тони и аз, заедно с шестима румънци тръгваме към противниковата база за малко среднощен тормоз. По целия път до селото не виждаме кьорава каска. Преди селото свиваме на запад по хълма. Румънците са минали по-рано същия ден от тук и могат да ни преведат бързо до базата на каските. Единият от румънците ни скрива топката. Сам, за по-малко от минута изважда двама противникови снайперисти с гили костюми, на които щяхме да се нахендрим.

2230. Мноооого бавно се промъкваме покрай една гора на 100-на метра от едната северна врата на базата на каските. Тъмно е като в г*з. През 15-на минути се броим, че да не се изпозатрием. Мечката пада, гръмнат погрешка от румънец. Лекуват го. Джъгърнаут на каските минава покрай нас. Спира за секунди до позицията ни и продължава. Не ни виждат. Отдъхваме си. Тъкмо се приближаваме до една горичка 10х20 метра и зад нас се чуват изстрели. На секундата почти се вкопавам в тревата. До мен се чува "Hit!". Обръщам се и стрелям по посоката, от която чух стрелбата. Веднага две топчета ме удрят в главата и едно в лявото рамо [7]! Първата ми мисъл? "Как, по дяволите, ме видяха?!". След минута два едва различими силуета минават тихо и бавно покрай нас. Мечката ги е видял отблизо – двойка каски, единият от които с найтвижън. Мдааа, тия са били в джъгърнаута. За секунди от 11-мата ни остават само трима живи – Нерон и двама румънци. Ударените се маркираме с фенерчата и жилетки и се събираме на 20-на метра от горичката. И ставаме зрители на красива светлинно-трасираща феерия! През няколко минути от вратата на каските светва прожектор и обхожда горичката, в която са оцелелите наши. Противникови патрули обграждат позициите им и стрелят без да пестят топчета, светвайки за кратко с фенерите на пушките си. Трасаците свистят като лазери и рисуват странни форми, пресичайки траекториите си и рекуширайки в дърветата. От време на време нещо доста мощно от вратата праща трасаци над главите ни с перфектен полет. Ние зяпаме като малки деца в лунапарк… Каските не се усещат, че се стрелят едни с други през обградената горичка и след всеки откос някой от тях извиква и се маркира. Ние се кикотим тихо. На каските им светва лампата:
- Task Force? – едните.
- Task Force! – другите.
- Ooo, shit! – първите.
- ХАХАХАХАХАХА – ние.
- Shut up! – първите.
След малко и последният от нас се присъединява маркиран към груптичката ни от кибици. Каските нямат идея колко още от нас има и продължават със стрелбата. Споглеждаме се в тъмницата: "Айде да останем още няколко минути да позяпаме, а?" От базата наизлизат още каски. Стрелбата не спира. Ако ги оставим, могат и сами да се изпотрепят. Но времето напредва. Ухилени тръгваме да се прибираме, минавайки покрай настръхналите стрелци. "Момчета, мъртви сме от поне 15-на минути." Объркани погледи и конфузни подмятания. Бързо стигаме до базата и се трупясвам каталясал.

Неделя

1030. Тръгваме към една от позициите от предния ден. Ако не срещнем каски, трябва да се съберем с останалите партизани при селото. Не срещаме каски и поемаме на изток към селото. Веднага мярваме каски от другата страна на голямата поляна. Свиваме покрай "Оризовите полета" и навлизаме в горичка по склона към "Зеления път". Забелязваме каски и тръгваме леко на прочистване. Аз съм най-вляво. Свалям две каски, докато другите напредват по билото и чистят останалите [8]. В бързината влизам в престрелка с партизани, които ме свалят. Лекуват ме и след като ми изтича времето за почивка се присъединявам към нашите в подстъпа към селото.

1130. В селото сме. Селяните са хванали някакво РМС и ритуално го обезглавяват. Ние се снимаме за пропагандата.

1200. Докато отскачам по работа до офф-зоната нашите се включват в масовото млатене с каските досами вратите им [9]. Доколкото разбрах, сме били първите, влезли в базата им. Аху-иху и поемаме обратно към лагера да събираме багажа.

1330. Завалява дъжд докато товарим багажа в рейса. Разплувам се на седалката, след две денонощия с малко сън и навъртяни 40+ км пеша.

Та това е, накратко :)  :9:0

Следващата година пак партизани  ;D
Активен

Boris the Blade

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 103
    • Профил
« Отговор #43 -: май 02, 2015, 19:54:50 pm »

Много добре списано , изчерпателно и достоверно резюме , поздравления , Фишър .

Другата година пак партизани .
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 479
    • Профил
« Отговор #44 -: май 02, 2015, 20:51:36 pm »

Само да добавя.
Първия контакт с каски имаше едни пичове (5-ма) ,които бяха ударени и Хикса ги джобеше за пари и други ингейм материали. След като се приближих до тях забелязах,че са от Турция и си казах,че няма да се разминат толкова лесно...извадих "ножа" и с голям кеф "заколих" единия  ;D ;D ;D и му казах да си ходи...душицата ми се напълни...
Активен

Boris the Blade

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 103
    • Профил
« Отговор #45 -: май 03, 2015, 11:51:51 am »

Само да добавя.
Първия контакт с каски имаше едни пичове (5-ма) ,които бяха ударени и Хикса ги джобеше за пари и други ингейм материали. След като се приближих до тях забелязах,че са от Турция и си казах,че няма да се разминат толкова лесно...извадих "ножа" и с голям кеф "заколих" единия  ;D ;D ;D и му казах да си ходи...душицата ми се напълни...

Туркоколач неден !!!
Активен

Garga

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659
    • Профил
    • Гаргов блог
« Отговор #46 -: май 03, 2015, 18:59:34 pm »

"12. Забранява се призоваването към противозаконни действия, пропаганда, както и прояви на расизъм.
Няма да бъдат толерирани и теми, съдържащи порнография и насилие."
Активен
T.V.U.

"Would you die for this?"

Fisher

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
    • Профил
« Отговор #47 -: май 04, 2015, 23:44:49 pm »

1730. ... Мечката разказва как с Каската и Тони находчиво са спрели 1-2 противникови взвода (разказът го има на видео). Всички се хилим със сълзи на очи.

Ето го и видеото. Оператор: НЕРОН :)

Активен

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 538
    • Профил
« Отговор #48 -: май 05, 2015, 00:35:57 am »

Не сте хора, значи ...  ;D
Активен
Screamer

SHOOTER

• Border War 8
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 357
    • Профил
« Отговор #49 -: май 05, 2015, 09:33:51 am »

1730. ... Мечката разказва как с Каската и Тони находчиво са спрели 1-2 противникови взвода (разказът го има на видео). Всички се хилим със сълзи на очи.

Ето го и видеото. Оператор: НЕРОН :)

http://youtu.be/00LtiwK7hBE

ahhahaahhahaahhahahhahahaha

При-па-дааааааммм....

хаахаххахахахахахаха

Активен
BAD COMPANY