Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Спрингови помпи - размисли&страсти в/у различни модели  (Прочетена 5829 пъти)

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 580
    • Профил

Тази тема, както и други във форума, пуснах с единствена цел да е полезна на някой колега. Целта ми не беше собственикът на форума, Мечу/Меч, да печели пари на неин гръб и на гърба на всички колеги. Вместо създаденото от всички тук да отива за развиване на хобито ни, то отива в джоба на Меч. Не мисля, че някой друг би си и помислил да направи подобно нещо. Не мисля и че някой друг на негово място би си правил каквото си иска, без изобщо да се съобразява с мнението на мнозинството от хора, които практикуват това хоби. Та - трия от форум Еърсофт България форум Мечката България. И явно от форуми - ще се минава във Фейсбук, където мисля и да кача изтритата от тук информация.
« Последна редакция: юли 14, 2016, 22:21:29 pm от Barney »
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7 982
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
Re: Спрингови помпи - размисли&страсти в/у различни моде
« Отговор #1 -: октомври 27, 2014, 09:56:52 am »

Цената от 80лв е повече от разтърсваща за подобно чудо.
Аз все още пазя илиенски пластмасарки, със сходни ТТДанни, но на цена под 10лв.
Ако някой има път към Световният китайски център, нека види информативно.
Въпреки това благодарности за ревюто. Замислих се за едни такива при игри в сгради, наравно с пистолетите.

Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

darker

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 383
    • Профил
Re: Спрингови помпи - размисли&страсти в/у различни моде
« Отговор #2 -: ноември 02, 2014, 21:56:27 pm »

Аз като горд собственик на модел n.2:

Ми, става. Пластмасова е, дрънчи и потраква тук-там, ама за тия пари - толкоз.

Всъщност се оказа учудващо солидна. Пълнителят е кутийка, събира 18-20 топчета. Зареждащият механизъм работи без проблем. Има хоп с плъзгач, намира се отдясно на пушката - работи, т.е. хопва доста прилично. За ларп-а бях сложил хопа на Off - стреляше на 15-тина метра с прав изстрел, което за целите на играта беше напълно достатъчно.

Прикладът се монтира с 4 винтчета. В комплекта има отвертчица. Вторият вариант на тази пушка е с пистолетна дръжка - отвинтвате приклада, завинтвате дръжката. Аз лично предпочитам да има какво да си опра на рамото.

По пушката няма релси или нещо подобно, та се наложи да си сложа фенера с изолирбанд. Скобата на спусъка е достатъчно голяма, за да се ползва удобно с ръкавици.

Още нещо - няма мерни прибори. Изобщо.

Снимки в действие с пушката:

Лежа умрял.

Прочиствам дупка в стената.
Активен
T.V.U. Щатен мрънкач/Пиеница

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
Ремонт на спусъков механизъм на М870
« Отговор #3 -: март 19, 2015, 05:49:51 am »

И двете помпи, които поръчахме, стреляха няколко пъти и засякоха и не можеше да се направи нищо. Моята я отворих и оправих всичко, което не ми изглеждаше наред на пръв поглед. Малко ву-ду. Проработи и засега няма проблеми. На помпата на Пистолеро обаче не помогна това и въпреки това засичаше. Но засичаше по "друг" начин. След човъркане се оказа, че е в спусъковия механизъм. Прекъсвачът, който е един от елементите служещи за блокиране на механизма след зареждане и преди изстрел (за да няма двойно подаване) блокираше спусъка поради кофти отлива. Побългаряване. Засега уж е добре, ако пак дава проблеми вероятно просто ще се махне прекъсвача и оръжието губи защитата си от двойно подаване и изисква малко повече дисциплина от собственика си.
Клипът е с образователна цел и не цели да накърни престижа на г-ца Мила Кунис.
« Последна редакция: март 19, 2015, 05:54:55 am от Barney »
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7 982
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
Re: Ремонт на спусъков механизъм на М870
« Отговор #4 -: март 19, 2015, 06:42:46 am »

http://youtu.be/8eP909ihcvg

Ахахахах.....страхотен клип. Браво !!! С нетърпение очаквам какво ще се случи на Милка
във втора серия...

Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

SHOOTER

• Border War 8
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 358
    • Профил
Re: Ремонт на спусъков механизъм на М870
« Отговор #5 -: март 19, 2015, 07:56:00 am »

http://youtu.be/8eP909ihcvg

Ахахахах.....страхотен клип. Браво !!! С нетърпение очаквам какво ще се случи на Милка
във втора серия...

Поздрави,

Ама, тоооо.... и помпи ли имаше на клипа?!  ;D
Активен
BAD COMPANY

Сливов

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 319
    • Профил

Моля направи още образователни клипчета, фокусирани върху страдащия престиж на г-ца Мила Кунис!
Активен
Мы - джентльмены, если есть удача,
  А нет удачи - джентльменов нет!

Акманов

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
    • Профил

http://www.taiwangun.com/en/shotgun-m56a-ee
 saita

Здравейте
Може ли някои да ми каже как да си поръчам от този сайт?
благодаря предварително.
Активен
-------

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 553
    • Профил

http://www.taiwangun.com/en/shotgun-m56a-ee
 saita

Здравейте
Може ли някои да ми каже как да си поръчам от този сайт?
благодаря предварително.

Или дебнеш тук;
http://forum.airsoftbulgaria.com/index.php/board,102.0.html

или поръчваш директно от сайта, като прежалваш 22 лв. за транспорт.
Активен
Screamer

Акманов

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
    • Профил

:) Благодаря за съвета...
Чета във вашире фороми, че може да има проблем с митницата, каква е възможноста да го има и от този сайт?
Активен
-------

Чичо Скрудж

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 187
    • Профил

Няма проблеми, не се притеснявай.
Активен
T.V.U.

Markov G

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 168
    • Профил

Товарите от ЕС не минават митница. ... Да ми обяснява после някой, колко било хубаво с Москва ... хубаво, ама само по фентъзи каналите.
Активен
Memento mori.

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил

:) Благодаря за съвета...
Чета във вашире фороми, че може да има проблем с митницата, каква е възможноста да го има и от този сайт?

Къде го прочете в нашиРия форОм? :) Тайвангън не е тайвански сайт, а полски.
http://forum.airsoftbulgaria.com/index.php/topic,7096.0.html
Активен

evstatiev

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
    • Профил

И аз така си мислех, че товарите от ЕС не минават митница, но при последната ми пратка от Гърция спряха пушкалотo на МИТНИЦА :o !!! И респективно се наложи да обяснявам, че нямам братовчеди от ислямска държава и прочие ...
Активен

Markov G

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 168
    • Профил

... защото митниците имат скенер, а пощите по всяка вероятност - не. И да, нормално е да обясняваш, че не си камила, защото ако действително си от ИД и искаш да видиш дали минава номерът на китайката, първо ще "просвириш" канала с играчка.
Важното е, че не дължиш мито.
Честита пратка и с кеф да си я ползваш.
Активен
Memento mori.