Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: WE - Макаров  (Прочетена 7066 пъти)

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 483
    • Профил
Re: WE - Макаров
« Отговор #25 -: февруари 22, 2016, 14:58:26 pm »

:9:1 :9:1
Активен

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 016
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #26 -: февруари 22, 2016, 15:14:53 pm »

:1:3
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 483
    • Профил
« Отговор #27 -: февруари 22, 2016, 15:33:06 pm »

Пращай го за ремонт докато е време брдчет!
Активен

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 553
    • Профил
« Отговор #28 -: февруари 22, 2016, 17:24:11 pm »

Браво! Излезнаха читави.
Активен
Screamer

Дилян

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 485
    • Профил
« Отговор #29 -: март 03, 2016, 16:42:48 pm »

Рано било да се радвам.  ;D Сагата продължава. В петък 27.02.16г. след дълъг и малко изнервящ разговор със служителката на гишето за приемане на пакети в пощата в Ловеч, репликата тръгна за Чехия. Навсякъде са налепили съобщения , че трябва да покажеш какво поставяш в пакета. А моя го бях опаковал вече и отвън в полиетиленов плик, бях залепил фактурата и снимка на проявилия се дефект. Та, тръгна пакета, но само, за да спре в Разменен сортировъчен център - гр. Горна Оряховица. Получих на 01.03.2016г. писмо от там: "... при извършване на техническа проверка ....в пратка с номер... подател, на която сте Вие, е установено наличие на предмети, които по смисъла на чл. 90 ал.1 от ЗПУ е забранено вложение..."
Искат лично да се явя там или да изпратя писменото ми нотариално заверено съгласие , за да отворят пратката. И копие от протокол са ми изпратили на някой си служител по сигурността номер 784, които е извършил проверката.
Та сега , след няколко безплодни разговора с мениджъра на центъра в Горна Оряховица, директорката на клона в Плевен, служителя по сигурността в Плевен , заверената нотариално декларация заедно с едно придружително писмо , в което обяснявам, какво е това чудо в пакета, пътуват към Горна Оряховица. Пожелайте ми успех! :)
Активен

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 553
    • Профил
WЕ - Макаров
« Отговор #30 -: март 08, 2016, 22:21:16 pm »

Чаках, чаках и дочаках! "Макаров" производство на KWA, под логото на японците от KSC.

Ще направя отделно ревю.
Активен
Screamer

КОСМОНАВТ

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
    • Профил
« Отговор #31 -: март 09, 2016, 05:49:34 am »

Лилиии изглежда страхотен, чакам с нетърпение ревюто.
Активен

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 016
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #32 -: март 09, 2016, 10:10:01 am »

Производство 1972 - браво - взел си от "старите" макаровци, от по-точните  ;D ;D

Честито!
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

Дилян

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 485
    • Профил
« Отговор #33 -: април 07, 2016, 21:54:33 pm »

Мине се не мине време и аз пак за моите си проблеми почвам. :)
След благополучното освобождаване на репликата от опеката на така наблюдателните ни служители по сигурността в Български пощи, пратката пристигна благополучно в братска Чехия.  :)
След дълго и трепетно очакване бях уведомен, че имам пратка от Airsoftpro.cz и започнах да следя пратката до вчера, когато заветния пакет бе доставен на врата на моя скромен дом.
С треперещи ръце отворих лелеяния пакет само, за да установя че нищо по пистолетчето не е пипнато. :(
Последва писмо от моя страна до моите приятели от чехския магазин. Ще си позволя да цитирам думите си и моля да бъда извинен за допотопния английски :)
"Hello, today I received my MA 654K, which was sent for repair. ( Objednávka 90617588092 )
Too bad for paid by me postal services to CZ and misunderstandings wich I had with our customs.
With disappointment, I found that this product is not repaired. There was a crack of the hammer and it's still there.
This causes misfire. The hammer can not operate properly.
I send your attached, two pictures of which you can see ,there is no difference between the previous and current state.
Please explain me, why the repair was not made , so to know how to proceed from here.
Оtherwise  I'll try to provoke a dispute with paypal so I can get my money back.

p.s.I am an officer from the Bulgarian army and accept your behavior as a mockery of me.
This case will be detailed in each site and forum to which I have access.
Dilyan Yanchev"

Трябва да уточня ,че отвън на пакета бях поставил в плик изпринтирана снимка на дефектиралия детайл така, че всеки човек разполагащ с минимално количество разум да разбере къде е проблема.
И днес получавам отговор:
"Hello,
Very sorry about that.. My college repaired this pistol. Your pistol worked normally. Then he cannot find that broken part. He shown it also our boss.
This seems like totally fail from us. Big Pardon.
You have to send again. We refund your money for shipping. 
S pozdravem / Best regards
Radek Brázda
AirsoftPro.cz"
Нямам думи просто. Що за човек си да изпратиш обратно не ремонтирана реплика без да драснеш един ред преди това.
Явно не само в армията има идиоти.
Ето и връзка към клипчето, което вчера заснех с образователна цел за моите технически неграмотни приятели:
https://www.youtube.com/watch?v=PJqX-QV9vZg
Както се вижда, спукването на цапфата на чукчето не му позволява да се взведе всеки път и да застане на запъвача.
Абе идиоти, какво да ви кажа.  :10x
Активен