Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Еърсофт България на БЕрГЕТ-6  (Прочетена 12510 пъти)

Pike'

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 429
    • Профил
Re: Еърсофт България на БЕрГЕТ
« Отговор #25 -: юни 29, 2008, 22:24:55 pm »

...защото ще продължи да има игри тип пиянска игра на белот...
всъщност предполагам че е до това как им се играе на хората и кой както си го направи. Аз съм нов но... да кажем че има отбори в които дисциплината, отборната игра и абсолютната групова сработка са всичко. Има и отбори в които тия неща липсват нацяло. Кой както си го направи. Това не е казарма и всеки е свободен да избира какво му се играе.
Активен
T.V.U. grawlix

askmi

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 431
    • Профил
« Отговор #26 -: юни 29, 2008, 23:19:09 pm »

Ей за тва животно ви говоря толкова време....

Май всички за това животно говорим... (и аз се заблудих, че го има)... и к`во от това... хората имат съзнание..., порядки..., култура..., а ние... имаме заблуди, че знаем повече от който и да било... и сме убедени, че сме абсолютно прави и най-знаещи и трябва да го кажем и то на висок глас: "мене жокер ми не требе, я си го знам бе..."
С говорене не става!
Трябват решения, правила! "Изборът" е направен, сега трябва да дойде и "контролЪТ"!
Пикници, манекенски паради, мерене на п(у/и)шки и остроумничене можем да правим и извън еърсофта (даже няма да се провокират сръдни у женските твари).
Това не е ли военна игра ма.му стара!!!
Ако бях отишла на Бергет, навярно щях да се откажа от играта тук... Щях да разбера, че такова жувотно има, че ние сме си просто такова племе (и аз съм в него) и за пореден път да се убедя, че няма да се променим (тук съм песимист почти на 100%)...
Дано догодина успея да отида и аз!
Активен
Чуждата глупост не ни прави по-умни.

ssaraksh

• Marines
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
    • Профил
Активен

ReconProG

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 287
    • Профил
    • AirsoftRazlog
« Отговор #28 -: юни 30, 2008, 13:04:44 pm »

Абе, участниците? Кога аджеба ше пуснете снимки и видео, а? Кво съ крийти?   :P ;D
Активен
"Whoever said that the pen is mightier than the sword has obviously never encountered automatic weapons."

Snaip

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 151
    • Профил
« Отговор #29 -: юни 30, 2008, 13:14:46 pm »

Абе, участниците? Кога аджеба ше пуснете снимки и видео, а? Кво съ крийти?   :P ;D
Учсниците още не са се завърнали. Днес около обяд се очаква да кацнат на летище София. Да вдишат мръсен софийски въздух, да целунат жените си и децата си и тогава ще пуснат снимки и видео.
П.П. Само Светло е останал някъде по Швеция докато не са плати откупа му.
« Последна редакция: юни 30, 2008, 13:18:04 pm от Snaip »
Активен

ReconProG

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • AirsoftRazlog
« Отговор #30 -: юни 30, 2008, 13:25:22 pm »

А стига бе, нали вчера пътуваха!? Еми, чакаме с нетърпение!  :)

ПП:
Къв откуп бе? Дай да ходим и да го спасяваме!  ;)
Активен
"Whoever said that the pen is mightier than the sword has obviously never encountered automatic weapons."

Duvi

• София
  • Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 965
    • Профил
    • Duvi`s life
« Отговор #31 -: юни 30, 2008, 13:37:05 pm »

Тюленски изпълнения ;))

ReconProG

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • AirsoftRazlog
« Отговор #32 -: юни 30, 2008, 16:10:13 pm »

Добре, ще го кажа така:
Да забавим подкупа до догодина и тогава да ходим до (да се чете "на") БЕРГЕТ и да го спасяваме!  ;)
Активен

Stalker

• Бергет 9
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 270
    • Профил
« Отговор #33 -: юни 30, 2008, 18:03:31 pm »

Като гледам този филм и ме побиват тръпки.Финландците са ни чакали 3 часа - явно имаха информация!разцепиха конвоя на 2 и ние трябваше да стигнем до предните коли.Стреляха от двете страни и ние скочихме през мантинелата.Мен ме удари сляпо бб от пътя,след 10 секунди убиха и литовеца зад мен.Остана само Владо,който успя да слезе по-надолу в гората и се прикри.Той уби 15 човека,а те не можеха да разберат от къде се стреля.Неговата стрелба ни спаси да не бъдем пленени докато сме ранени.Как завърши отчаяната му отбрана,ще разкаже сам  :).

Лошите в случая са финландците,които се водят едни от най-добрите отбори.Те не са разделени на отбори,а всички се готвят заедно за подобни игри!Бият се на 3 вълни и както ми каза командира на словенците-ако не те убие първата.....

Това,което се чува: "рапу" е бойния им вик,с който се намират и разбират имали свои.Та докато Владо стреляше те се търсеха  :)

« Последна редакция: юни 30, 2008, 18:08:12 pm от Stalker »
Активен

Snaip

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 151
    • Профил
« Отговор #34 -: юни 30, 2008, 18:06:21 pm »

ОХООО ДОБРЕ ДОШЛИ първо да ви кажа.
Второ- ако си мислиш че само с 4 реда ще се измъкнеш жестоко се лъжеш, я по-подробно.
Активен

askmi

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #35 -: юни 30, 2008, 21:35:25 pm »

Той пак доста е изписал! Пленника, дето вече не е пленник, само 4 думи рече- "Догодина като отидем пак..."
Активен

Vorux

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 795
    • Профил
« Отговор #36 -: юни 30, 2008, 22:51:32 pm »

Той пак доста е изписал! Пленника, дето вече не е пленник, само 4 думи рече- "Догодина като отидем пак..."
Четири думи, ама цял двутомник с критика можеш да напишеш по тях!
Активен
И Исус го попита: Как ти е името? А той Му каза: Легион ми е името; защото сме мнозина.

askmi

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #37 -: юни 30, 2008, 22:55:35 pm »

Словоблудството ми е втората природа! ;) Не питай за първата?! :P
Активен

Vorux

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 795
    • Профил
« Отговор #38 -: юни 30, 2008, 23:18:32 pm »

Шуберт е обожавал свинско със зеле.
Сложила си го в подписа - ерго то е първата ти природа???
Активен
И Исус го попита: Как ти е името? А той Му каза: Легион ми е името; защото сме мнозина.

askmi

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #39 -: юни 30, 2008, 23:28:11 pm »

Бога ми, ако знаех, щях да го напиша три пъти в подписа си.

пп Мразя свинско със зеле!!!!!!!!!! >:( >:( >:(
Пак оспамихме темата! Внимавай, че може да извикат майките ни за неприлично поведение!
Активен

Scarface

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 681
    • Профил
« Отговор #40 -: юли 01, 2008, 11:52:50 am »

Очаквайте скоро филм и снимки от Бергет 6, ще се опитаме да сглобим целия материал който сме заснели както и очакваме да получим още видео и от други участници така че да направим нещо качествено.

Тръпнете в очакване..................................................................
Активен

Scarface

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #41 -: юли 01, 2008, 16:13:09 pm »

За инфо на всички вас в клипа който е качен на сайта се виждат и четеримата Български участници, участвали в този конвой. За информация на всички вас целта на конвоя беше да конвойра пратка на ООН, както се вижда в клипа това беше високопоставен офицер, който успешно беше прекаран през засадата на епаратистите. Мисията беше изпълнена въпреки големия брой жертви който дадохме в тази битка.

Обърнете внимание на момента в който започват да снимат от движещата се кола, непосредствено след човека със светло отразителната жилетка има група от трима човека към която се приближава още един и прави път на автомобила, е това сме НИЕ човекът със смешното нещо причащо на каска на велосипедист е не кой а самия г-н Пеев, известен по скоро като HORNET, до него в канавката стой не кой да е самият Светло, а човекът който се приближава към тях и прави място на автомобила да мини съм самият Аз или по точно Scarface, за съжаление камерата не хванала Stalkera, но пък той присъства на други места на който ще може да го видите скоро.

Така е народе какво да ви разказвам, сами може да си направите сметка за какво става въпрос. Но очаквайте скоро, да видите нашата продукция.
Активен

Svetlo

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #42 -: юли 01, 2008, 19:24:57 pm »

Компромиси ле! КОМПРОМИСИ ЛИЕ?!? Бай бидон от нам къде си, се изкрясква, КЪДЕ сте СМОТАНЯЦИ и понеже никой не иска да е СМОТАНЯК, пада едно тичане към нега дето стави не го издържат. Всеки иска да е специален, да е МНОГО специален, да го видят ВСИЧКИ, че на негя може да се разчита. И въобще, оказа се, че в ЕЪРСОФТ забавлението, го удряме на КОРАВОСТ и МУЖКАРСТВО. Дано и в Булгаре така се случи, поне до БЕРГЕТ 7.
Активен
Командир на ХИЕНИТЕ. Има ли още лъвове?

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 023
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #43 -: юли 01, 2008, 19:41:47 pm »

Обърнете внимание на момента в който започват да снимат от движещата се кола

Моментът е 2мин и 30секунда точно.
Даже се чува и репликата: "Ех, сега да имаше и по едно шкембе.."  ;D
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

The Black Tiger

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 581
    • Профил
« Отговор #44 -: юли 01, 2008, 21:35:58 pm »

Здравейте, от мен вижте какво открих по темата докато рових в интернет мисля че снимката ще хареса на всички
http://www.requiem.se/~whistler/Airsoft/080628_berget6/album/slides/_MG_2868.html
Активен
Николай - гр. Пловдив
Оръжие: KLS-RK02 / JG AUG A2 / Well MB05A - MB05UPV / SOCOM Gear 1911 MEU
Радиостанция: PMR - Brondi FX Dynamic
Радиостанция: PMR - Baofeng UV-5R
Камуфлаж: BW flecktarn - гащеризон

Niko

• Зоната
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 176
    • Профил
« Отговор #45 -: юли 01, 2008, 21:41:06 pm »

А то ги има и нашите момци на една от снимките  ;D
http://www.requiem.se/~whistler/Airsoft/080628_berget6/album/slides/_MG_2795.html
« Последна редакция: юли 01, 2008, 21:45:33 pm от Niko »
Активен
Moмчето със снайпера :)       skype - nikcho

Svetlo

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #46 -: юли 01, 2008, 21:41:42 pm »

Не! Чуват се, оригвания и пръдни, на тема: Какво прави НАТО разузнаването? Защо НАТО пехотата, на конкретната задача, не знае, че вероятността СЕПАРАТИСТИТЕ, до момента неагресивни, МОЖЕ би по някаква причина, ВЕЧЕ са настървени и ОПАСНИ? Защо НАТО конвоя, не е подсигурен от ВЕРОЛОМНА атака на най-коравите ЕЪРСОФТ-СЕПАРАТИСТИ-ИГРАЧИ? Защо СМОТАНЯКА Светло, до момента подготвен за КОФТИ среща с ЧЕРВЕНО носещите НАЕМНИЦИ, изпада в ИЗУМЛЕНИЕ и не знае какво да прави, когато е обстрелван от ЖЪЛТОНОСКОВЦИ-СЕПАРАТИСТИ. Всичко това, е в торбичката на хората, които дори и в хобито искат да командват. Когато те си свършат работата, играчите се чувстват на седмото небе, дори и УБИТИ, дори и УМЪРТВЕНИ, дори и ДЕКАПИТИРАНИ, дори и ИЗПРАТЕНИ да СПИНКАТ.
Активен
Командир на ХИЕНИТЕ. Има ли още лъвове?

anglo

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 147
    • Профил
« Отговор #47 -: юли 02, 2008, 00:40:29 am »

Светло, чувам че си интелектуалец ... Много те моля - милост за просто-смъртните ... Бъди малко по-ясен, т.е. напиши поне един коментар като за тъпи американци! Благодаря ти!
Активен

Scarface

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #48 -: юли 02, 2008, 14:26:25 pm »

Активен

Scarface

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #49 -: юли 02, 2008, 14:28:28 pm »

Преди висичко държахме на своята национална идентичност, все пак за първи път имаше българи на Бергет.
Активен