Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Страници: [1] 2 3 ... 10
 1 
 -: септември 14, 2018, 18:30:41 pm 
Започната от Gunfire - Последна публикация от Gunfire
Get ready for upcoming Airsoft plays and save 10% extra on replicas, BBs, parts and more.;D ;D ;D  ;D

!!!!!!! Use the special code: LYP2018 and get an additional discount. !!!!!!!!

The code links with Live Your Passion sale.

Click and check the full offer!!!
 :10x

Terms & Conditions

2 
 -: септември 08, 2018, 10:42:42 am 
Започната от m1taka9999 - Последна публикация от anton@antibug.bg
Знам че не е правилно но от както имам цо2 пистолет винаги и абсолютно винаги е имало вътре заредена бутилка и нямам никакви проблеми над 3 години. Не съм сменял нищо. Задължително обаче преди да сложа бутилката капвам силиконова смазка 1 капка на върха на бутилчицата за да освежи уплътнението.

3 
 -: септември 07, 2018, 16:31:56 pm 
Airsoft is our passion and we want to share it with you. That's why we have reduced prices of over 4,000 products up to -60%.

Get yourself better equipment and enjoy a higher level of play. Begin the adventure with airsoft without overspending!

Terms & Conditions

4 
 -: септември 05, 2018, 13:23:12 pm 
New delivery of Specna Arms CORE ™ replicas! Products from this series are characterized by a durable and light construction. They are equipped with a solid gearbox, a precise, rotary HU chamber, and the quick spring change system- CORE™.

New, grey series of tactical gloves from Armored Claw is now available at Gunfire! The new line includes almost all models of gloves known to you, such as Shield Flex™ or Covertpro.

New delivery from Airsoft Engineering! You will find in it great silencers from lines Covert Tactical Pro and  Standard, green gas tank adaptors and many useful internal parts.

We have restocked our storehouse with IMI Defense products. Beside well-known products, the delivery includes brand new, black line of accessories. Among them are Level 2 holsters or stock guides and magazines for AK.

We have received big shipment of high-quality protective gear from American manufacturer Alta Industries. Their offer consists of knee guards and elbow protection pads available in various camouflage patterns.

The Tippmann GBB replica, which can be powered both with CO2 capsules and HPA tank, has just returned to our offer! What’s more, only in Gunfire you can buy a complete HPA set at a very attractive price!

Big delivery from GFC Tactical! It contains over 300 products including bags, backpacks, vests, pouches and many other elements of tactical equipment.

5 
 -: септември 04, 2018, 10:07:48 am 
Започната от Djaniko0o - Последна публикация от Меч
Преди всичко - не си купувай нищо засега.
Купи си едни предпазни очила, една оранжева жилетка и отиди на една игра,
и там на място момчетата ще ти дадът да пробваш, да тестваш и да се увериш,
кое е най-удобното еърсофт изделие за теб.
Каска ти е излишна, прави нещата постепенно, щом ти се играе.
Ако е просто за колекция, тогава вече каквото ти душа иска.
Поздрави,

6 
 -: септември 03, 2018, 16:18:48 pm 
Започната от Djaniko0o - Последна публикация от Djaniko0o
Здравейте! От доста време разглеждам airsoft и като цяло много ми допада. Не съм играл, много хора ме съветваха да наема оръжие и да пробвам, но съм твърдо решен да започна да играя (не постоянно, от време на време) airsoft и за това съм решил да си закупя rifle

Каска съм си харесал една евтина от български сайт за 25лв, предполагам, че ще пази достатъчно. (миисля че не е нужно да добавя лиинк към нея)
по скоро въпросът ми е към кое бюджетно оръжие да избера, защото обмислях първото ми да бъде пистолет, но бързо ще умирам  ;D за това се метнах на по-големите неща, разбира се не иискам да съм снайперист, просто не е мой стил игра, така си мисля.
Очила видях, че има изисквания към тях от ЕС така че с това ще се съобразя и те да са 10-15лв :)
Оръжие:
Спрял съм се на тези два модела:
http://www.taiwangun.com/en/electric/cm-507-cyma?from=listing&campaign-id=19
http://www.taiwangun.com/en/electric/cm-520-cyma?from=listing&campaign-id=19

Какво ви е мнението, колеги? Какво бихте ме посъветвали?  :)

П.П Забравих да спомена че трябва да се вместя в бюджет от около 200лв :)

7 
 -: август 31, 2018, 16:47:20 pm 
On the last weekend of the holidays we’ve decided to do something crazy. That’s why we are extending the Back To School sale and launching a weekend discount code. Choose products, use the code: FIRSTBELL18 and get 10% additional discount. The code links with Back To School offer.

Terms & Conditions

8 
 -: август 30, 2018, 13:09:24 pm 

9 
 -: август 23, 2018, 13:01:58 pm 
The new school year is just around the corner! Therefore, to cheer you up, Gunfire is launching Back To School sale and reducing prizes of over 4000 products by up to 70%.

In the special offer, you will find backpacks and bags which are perfect both for Airsoft and EDC,tactics, airsoft replicas and parts.

Terms & Conditions

10 
 -: август 23, 2018, 10:01:00 am 
Започната от Stunji - Последна публикация от Reevesez
The reason I joined this forum was to study general content and publish it to people.

Страници: [1] 2 3 ... 10