Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Страници: [1] 2 3 ... 10
 1 
 -: Вчера в 14:11:23 
Започната от Taiwangun.com - Последна публикация от Taiwangun.com
AEG AK47/AK74 Collapsible Stock
                                     - Black [CM]

We have many new item. Many products are back to stock.
big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big 

Check our prices!!! We have very good prices at the moment!!!

big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big delivery big 

..and many, many more.

We welcome you.
:10x

2 
 -: юли 17, 2017, 21:39:48 pm 
Започната от turborider - Последна публикация от Меч
Заповядай - тук се прави организацията на игрите за София:

https://www.facebook.com/groups/airsoft.sofia/

Поздрави,

3 
 -: юли 17, 2017, 21:03:44 pm 
Започната от turborider - Последна публикация от turborider
 Понеже не намирам много активни теми на ваши сбирки и игри, реших да пиша в моята си темичка... Та, играете ли ? Кога, къде... не намирам инфо тук. Също така имам питане за оръжие. И дали мога да се присъединя към някоя ваша игра само с пистолет (еърсофт разбира се, хаха) както и  задължителната екипировка? Гледам, че повечето са със снайпери, карабини и др., та за това питам дали може само с пистолет.

4 
 -: юли 16, 2017, 19:30:18 pm 
Започната от Ray - Последна публикация от Меч
Здравейте,
аз съм от Русия, живея в София. В Русия играх airsoft 8 години. попаднах в 2 ваши магазина в София и ми стана тъжно. Много слабо е развит този "спорт" у вас.
Кажете ми моля, колко често играете и има ли големи игри от 500+ човека?
И до колкото разбирам вие си поръчвате оръжията от Хонконг и Тайван?

В Русия се занимавах с реконструкция. 82 Airbourne Division (2008-2010 години), ВВ МВД Российской Федерации ( 2008-2014години), Bundeswehr 1992-1996години.

Тыръся съмишленици!!!!

Благодаря предварително за вашето внимание. :10x
Моята страница В КОНТАКТЕ
https://vk.com/id31392901

Здравей и от мен!

Не бива да ти е тъжно, ние не сме голяма държава, нито имаме сериозни покупателни възможности.
Еърсофтът е наше хоби и ние всички заедно се стремим да го развиваме, като това става на доброволни начала.
Имаме и секция за реконструктори - руски и американски. Можеш да погледнеш там.
Еърсофтът е слабо представен и по нашите магазини, затова ние основно пазаруваме от Европа /Полша и Чехия/.
А хубаво и качествено оръжие и оборудване - задължително отвън.
Опитваме се да пазаруваме и от Русия, но там не срещаме почти никакво съдействие, тъй като 90% от магазините
не изнасят извън РФ.

Добре дошъл !

Поздрави,

5 
 -: юли 13, 2017, 13:03:48 pm 
Започната от Taiwangun.com - Последна публикация от Taiwangun.com
WE-PX001 - Black [Wei-E Tech]

We have many new item. Many products are back to stock.

Check our prices!!! We have very good prices at the moment!!!

..and many, many more.

We welcome you.
thumbup

6 
 -: юли 12, 2017, 23:52:44 pm 
Започната от Ray - Последна публикация от Ray
здравей , всяка неделя се организират игри, на терени главно около София. Масово се купуват реплики на оръжия от полските сайтове, - gunfire и taiwangun. За игри около 500 човека и + не незнам дали се е случвало някога в България. Тука във форума ще намериш доста информация за игри и за купуване на реплики на оръжия а и за реконструктори. Поздрави  :9:0
Благодаря за отговора. Значи ще си препратя оръжието и оборудванието от Русия в България.  :10x

7 
 -: юли 12, 2017, 23:48:04 pm 
Здравей!
Добре дошъл!
https://vk.com/id436658436
Добавих те в приятели!)))

8 
 -: юли 12, 2017, 23:27:41 pm 
Започната от Ray - Последна публикация от The Black Tiger
Здравей!
Добре дошъл!
https://vk.com/id436658436

9 
 -: юли 12, 2017, 15:47:50 pm 
Започната от Ray - Последна публикация от BESLAN
здравей , всяка неделя се организират игри, на терени главно около София. Масово се купуват реплики на оръжия от полските сайтове, - gunfire и taiwangun. За игри около 500 човека и + не незнам дали се е случвало някога в България. Тука във форума ще намериш доста информация за игри и за купуване на реплики на оръжия а и за реконструктори. Поздрави  :9:0

10 
 -: юли 11, 2017, 21:51:56 pm 
Здравейте,
аз съм от Русия, живея в София. В Русия играх airsoft 8 години. попаднах в 2 ваши магазина в София и ми стана тъжно. Много слабо е развит този "спорт" у вас.
Кажете ми моля, колко често играете и има ли големи игри от 500+ човека?
И до колкото разбирам вие си поръчвате оръжията от Хонконг и Тайван?

В Русия се занимавах с реконструкция. 82 Airbourne Division (2008-2010 години), ВВ МВД Российской Федерации ( 2008-2014години), Bundeswehr 1992-1996години.

Тыръся съмишленици!!!!

Благодаря предварително за вашето внимание. :10x
Моята страница В КОНТАКТЕ
https://vk.com/id31392901

Страници: [1] 2 3 ... 10